Поспішайте вигідно купити квартиру в Софіївській Борщагівці

НАШІ ПРОПОЗИЦІЇ

Якщо ви вирішили купити квартиру, Софіївська Борщагівка - прекрасне рішення!

У ЖК «Софія Київська» ви можете вибрати житло з урахуванням ваших уподобань і фінансових можливостей.

Дев'яти- і дванадцятиповерхові будинки з квартирами від однієї до трьох кімнат, спланованими по різному типу і стилю.

Квартиру можна придбати як в будинку, зданому в експлуатацію, так і в приміщенні, яке тільки починає будуватися, або знаходиться на одному з етапів будівництва.

ЧОМУ ВАРТО ВИБРАТИ НАС

  • Низька ціна на ринку при високій якості використовуваних матеріалів і технологій. Ми залучаємо до проектування і будівництва фахівців, які обізнані у всіх нових розробках в цій області, і застосовують їх на практиці.
  • Близьке розташування до столиці та життя в тихому екологічно чистому місці. Житловий комплекс розташовується фактично в межах міста, однак квартирам на Софіївській Борщагівці притаманні затишок і комфорт заміського життя.
  • Все необхідне для повноцінного і комфортного життя зосереджено на території ЖК: магазини, перукарня, аптека, сквер для відпочинку всією сім'єю, майданчики для дітей та занять спортом. Маршрутки до найближчого метро курсують кожні 10-15 хв.

Квартири в Софіївській Борщагівці - вдалий вибір!

Ви маєте можливість вигідно купити квартири на Софіївській Борщагівці в кредит. Для тих, хто платить щомісяця гроші за орендоване житло, це особливо актуальна пропозиція. Ви витратите не набагато більше і будете вкладати вже у власну квартиру.

Наш комплекс - це одна велика і дружна сім'я. Тут регулярно проходять свята для мешканців будинку з конкурсами та приємними подарунками, що згуртовує сусідів і дозволяє відпочити і розважитися, не виїжджаючи далеко за межі будинку. Це особливо оцінять сім'ї з маленькими дітьми.

НАШІ КВАРТИРИ

plan-1-(263-x-196-px)

1 кім-на квартира

19,22/39,8 м2

plan-2-(263-x-196-px)

1 кім-на квартира

20,21/41,2 м2

plan-3-(263-x-196-px)

1 кім-на квартира

21,5/43,5 м2

buildings НАШ КОМПЛЕКС

camera4
c_detsad
c_perspective_ZK2
c_perspective_ZK1
c_window1
c_perspective2

ДИВИТИСЯ УСЕ

НОВИНИ

ДИВИТИСЯ УСЕ

address (1)

с. Софіївська Борщагівка,
вул. П.Чубинського, 4

address (1)

(044)374-07-85
(044)374-07-69