Про комплекс

Дешеві квартири в Києві без посередників

Як купити в квартиру в Києві дешево і без посередників

ЖК «Софія Київська» пропонує дешеве житло в новому мікрорайоні. Будівництво в с. Софіївська Борщагівка розраховане на кілька років. Тут вже є заселені мешканцями будинки, а в найближчі роки буде зведено багатофункціональний житловий комплекс, що вигідно відрізняється від інших київських новобудов . Придбати квартири можна вже зараз.

Про переваги життя тут ви можете судити за такими факторами:

icon1 В оточенні природи. Ви будете жити в оточенні природи, дихати свіжим повітрям і гуляти по зелених, чистих, красивих місцях. ЖК «Софія Київська» розташовується в екологічній зоні, заїжджаючи сюди, ви відразу забудете про міський пил, загазованость, промзони і великомий транспортномий потік. І при цьому, тут досить дешеві для Києва квартири різних планувань.


icon1 Все поруч.
Вже зараз на території комплексу працюють супермаркет, магазини, кафе, піцерія, ресторан суші, кондитерська, кілька салонів краси, ательє, аптека і стоматологія, функціонують дитячий та спортивний майданчики. Поблизу є садки та школи, а в подальшому планується будівництво освітніх установ та інших інфраструктурних об'єктів на території самого ЖК «Софія Київська», який стане багатофункціональним комплексом для своїх мешканців. Тут буде все, що необхідно для зручності і комфорту власників квартир.


icon1 Близько до міста
. У пошуках недорогої квартири в Києві багато хто обгрунтовано враховують, наскільки швидко можна буде добиратися від нового житла до основних міських магістралей. Зупинка маршруток знаходиться безпосередньо поряд з ЖК «Софія Київська». Всього за 15 хвилин ви можете дістатися на власному авто або на міському транспорті до найближчих станцій метро - «Академмістечко» або «Житомирська». Житловий комплекс «Софія Київська» розташований так, що до нього зручно добиратися з різних районів Києва, як на своїй машині, так і на автобусах і маршрутках, які ходять кожні 10 - 15 хвилин. З кожним роком інфраструктура і транспортна розв'язка стають все більш розвиненими.


icon1 Різноманітність вибору
. ЖК «Софія Київська» пропонує не просто стандартне дешеве житло в Києві, а можливість вибрати квартиру на будь-який смак, з різним плануванням і метражем. Це дев'яти- і дванадцятиповерхові будівлі, із загальною кількістю понад 3500 квартир в 16 житлових будинках, де розмістяться близько 10 тисяч чоловік. Більшу частину в проекті будівництва займають популярні однокімнатні квартири, третина належить двокімнатним, і 15% відведено під трикімнатні квартири. Тут неможливо не знайти підходящий варіант, в пропозиціях відділу продажів враховані всі потреби і можливості майбутніх мешканців. До того ж, рідко дешеве житло виділяється якимось особливим дизайном і стилем, а тут над проектом працюють архітектори найвищої кваліфікації.


icon1 Розстрочення та кредит
. Багатьом здається, що купити квартиру дешево в Києві нереально. Житло в комплексі «Софія Київська» стане для таких людей відмінним рішенням. Заощадивши значні кошти, ви придбаєте квартиру в найкоротші терміни завдяки розстроченню або кредиту. Станьте вже зараз жителем нового мікрорайону і користуйтеся низкою переваг, які пропонуються при покупці квартири в ЖК «Софія Київська».

icon1 Дешеві квартири в Києві з різним плануванням для зручності кожної сім'ї пропонує житловий комплекс «Софія Київська».

Тут передбачені потреби людей різного віку і враховані всі нюанси:

  • Діти і підлітки можуть спілкуватися і грати в спортивні ігри на спеціальних майданчиках з новими лавочками, турніками і гойдалками.
  • Працюючі в Києві активні молоді люди - легко добиратися до метро на громадському транспорті, який ходить прямо через мікрорайон.
  • Літнім людям тут забезпечені всі необхідні зручності: медустанови, аптеки і магазини знаходяться поруч з будинком; можна часто проводити час на чистому повітрі, в тихій спокійній обстановці без міської суєти.
  • Мешканців порадують чисті під'їзди, система безпеки, завжди працюючі ліфти, сучасний зовнішній вигляд всього комплексу.

Дешеве житло на Софіївській Борщагівці - це вигідна і приємна альтернатива квартирам вторинного ринку Києва.