Обрати квартиру


 

Страница 1 из 2
Страница 1 из 2

Чому варто купити квартиру в ЖК «Софія Київська»

ЖК «Софія Київська» пропонує вигідно купити доступне сучасне і комфортне житло в новому мікрорайоні, в с. Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району. Це багатофункціональний житловий комплекс, життя в якому відрізняється масою переваг:

Великий вибір: Квартири на будь-який смак, різного планування і стилю. Над ними працювали професійні українські дизайнери. Враховувалося більшість потреб сучасних сімей та різних категорій людей. І при цьому квартири в новобудовах доступні за ціною. Ви може вибрати однокімнатну, двокімнатну або трикімнатну квартиру в дев'яти або дванадцятиповерховому будинку.

Економія: ЖК «Софія Київська» надає можливість купити квартиру, як в готовому, так і в будинку, що будується, на умовах повного погашення, розстрочки або кредиту. Фінансові пропозиції від забудовника, підібрані індивідуально під ваш запит і бюджет, дозволять заощадити значні кошти, і почати інвестувати у власне житло.

Інфраструктура і транспорт: На території комплексу працюють різноманітні магазини, перукарні, салони манікюру, кафе і ресторани. Поруч знаходяться садки і школи, зупинка громадського транспорту. Дорога до найближчих станцій метро «Житомирська» та «Академмістечко» займе всього 15 хвилин.

Екологія: Новобудови Софіївської Борщагівки знаходяться в оточенні лісів і полів, тут завжди свіже повітря, немає потоку машин, загазованості, шуму і пилу. Це перевага для всіх: молодих людей, сімей з маленькими дітьми, пенсіонерів.

Переваги життя в новобудовах Київської області

Новобудови Київської області - це вигідна і приємна альтернатива квартирам вторинного ринку Києва.ЖК «Софія Київська» пропонує квартири в сучасних будинках багатофункціонального комплексу, які перебувають в екологічно чистій зеленій зоні з розвиненою інфраструктурою, звідси легко і швидко добиратися до Києва на роботу.

Дорога займе не набагато більше часу, ніж пересування з одного району Києва в інший на громадському транспорті, а іноді і менше. Крім того, купуючи квартиру в Києві в цій же ціновій категорії, ви купуєте житло на вторинному ринку, побудоване за старими мірками і технологіями; скоріше за все доведеться відразу ж робити ремонт, міняти вікна і двері. А прибудинковий стан столичного ринку вторинної нерухомості не потребує коментарів.

Новобудови в Київській області, які пропонує ЖК «Софія Київська» відрізняються застосуванням новітніх технологій в проектуванні, дизайні та будівництві. Зовнішній вигляд самого будинку і прибудинкової території вам обов'язково сподобається, тут підтримується чистота в під'їздах і ліфтах, а територія житлового комплексу знаходиться під охороною.

Вкладаючи гроші в своє житло, ви, таким чином, дбаєте про свій спокій, благополуччя і щасливе майбутнє. Вибравши новобудови Києва та області, ви подбаєте про найголовніше - затишок і комфорт в своєму будинку.