Весняні знижки в ЖК Софія Київська

У березні всіх представниць прекрасної статі в ЖК Софія Київська чекають спеціальні пропозиції! У перший місяць весни кожна покупниця зможе отримати свою знижку в нашому житловому комплексі, де пропонується найширший вибір квартир різної площі та планувань.

Так, надаються знижки на квартири, розташовані на перших та останніх поверхах. Також вигідні умови покупки житла можна отримати при оплаті 80% або 100%. Таким чином, в березні при покупці квартири можна заощадити від 30 000 грн. до 70 000 грн.

На даний момент в ЖК «Софія Київська» можна придбати квартиру в новому будинку, який зараз знаходиться на стадії будівництва. Це вже сьомий будинок нашого житлового комплексу, знаходиться він за адресою вул. Чубинського 8а. Дванадцятиповерхова будівля розрахована на 480 квартир, тут можна вибрати житло, яке відповідає будь-яким побажанням і бюджету. Так, площі однокімнатних квартир починаються від 31 кв.м. Це невелике, але дуже функціональне і затишне житло для однієї людини або пари.

Шість будинків житлового комплексу «Софія Київська» вже введено в експлуатацію. Зараз можна також придбати квартиру в готовому будинку з документами.

Чекаємо вас в нашому відділі продажів за адресою с. Софіївська Борщагівка, вул. П. Чубинського 4, телефон 044 374 07 69. Телефонуйте, приходьте і залишайтеся і нами, адже вже понад 1100 сімей обрали «Софію Київську» своїм новим будинком!