Спекотні знижки в ЖК Софія Київська!

Тільки в серпні поспішайте купити квартиру в ЖК Софія Київська з небувалими знижками - до 120 000 грн! В акції бере участь лише 6 квартир в новому будинку за адресою вул. Чубинського 8а, який зараз знаходиться на етапі будівництва. Не відкладайте покупку на завтра, адже Ви можете не встигнути скористатися цим дуже вигідною пропозицією!

Наш новий будинок за адресою вул. Чубинського 8а - це дванадцятиповерхова будівля, розрахована на 480 квартир, тут можна вибрати житло, яке відповідає будь-яким побажанням і бюджету. В акції беруть участь три однокімнатні квартири площею 37 кв.м, а також три двокімнатні квартири площею 60 кв.м. Телефонуйте нам прямо зараз і приїжджайте на перегляд! Наш телефон: 044 374 07 69, нашу адресу: с. Софіївська Борщагівка, вул. П. Чубинського 4.

Також на даний момент пропонуються до продажу квартири з готовими документами в будинку по вул. Чубинського 4а, мешканці якого вже отримують ключі і роблять ремонти. Цей будинок складається з трьох 9- і 12-поверхових секцій. У ньому 215 квартир: 1-, 2-, 3-кімнатні з плануванням, які задовольнять покупців навіть з найвищими запитами.