У грудні даруємо квадратні метри!

Наближається Новий рік, і ми даруємо квадратні метри кожному відвідувачу відділу продажів! Так, кожен, хто приїде познайомитися з нашим житловим комплексом, отримає в подарунок сертифікат на 1 кв.м. квартири. Такий сертифікат можна буде обміняти при купівлі квартири на справжній квадратний метр нового житла!

У грудні наших нових покупців чекає безліч різноманітних акцій та подарунків, тому зараз найвдаліший час для придбання житла, не прогавте вигідні пропозиції!

Так, ще один новорічний подарунок для наших покупців - безкоштовне оформлення документів на право власності. А при 100% сплаті за квартиру ми надаємо знижку 8%.

Крім того, до продажу пропонується обмежена кількість однокімнатних і двокімнатних акційних квартир за дуже привабливими цінами: 12 500 грн. і 12 300 грн. за кв м.

Квартири розташовані в новому будинку за адресою вул. Чубинського 8а, який зараз знаходиться на етапі будівництва і буде зданий в експлуатацію в 2018 році. Це дванадцятиповерхова будівля, розрахована на 480 квартир. Новий будинок - вже сьомий у нашому ЖК, шість будинків введені в експлуатацію.

Телефонуйте нам прямо зараз і приїжджайте на перегляд! Наш телефон: 044 374 07 69, нашу адресу: с. Софіївська Борщагівка, вул. П. Чубинського 4.