Три подарунки від ЖК «Софія Київська»!

Свято наближається! Вже чути дзвін бубонців на упряжці оленів, які везуть до нас з далеких країв Діда Мороза, подарунки, запах ялинки, смак олів'є. А поки вони ще в дорозі, ми із задоволенням розповімо, які подарунки для своїх нових покупців в грудні приготував ЖК «Софія Київська».

Отже, подарунок перший: при купівлі квартири в грудні ми даруємо безкоштовне оформлення документів на квартиру. Подарунок другий: знижки при 100% оплаті. Подарунок третій: кожен покупець в грудні отримає в подарунок на щастя нашу чудову домовушку Софійку, яка допоможе вам облаштуватися у новій квартирі, і обов'язково принесе у ваш дім любов та добробут!

Телефонуйте і приходьте, квартира - це найкращий подарунок до свята для вас і вашої родини!

Нагадаємо, що в ЖК «Софія Київська» буде побудовано 13 житлових будинків заввишки дев'ять і дванадцятеро поверхів. На сьогодні 4 будівлі на 600 квартир вже введені в експлуатацію, практично завершено будівництво 5-го будинку на 338 квартир. На території ЖК вже працюють продуктові магазини, аптека, ательє, магазин будівельних матеріалів, салон краси. Передбачається будівництво дитячого садка, школи. До метро можна дістатися всього за 15 хв. Тут є все, що потрібно для комфортного, зручного і щасливого життя!

Чекаємо вас в нашому відділі продажу: Софіївська Борщагівка, вул. Горького, 5Б, Тел. (044) 374-07-85, (044) 374-07-69. Приєднуйтесь до нашої веселої і дружній родині!