Стартував продаж нового будинку!

У ЖК «Софія Київська» почався продаж нового будинку, який зараз знаходиться на стадії будівництва! Це вже сьомий будинок нашого житлового комплексу, знаходиться він за адресою вул. Чубинського 8а. Дванадцятиповерхова будівля розрахована на 480 квартир, тут можна вибрати житло, яке відповідає будь-яким побажанням і бюджету.

Так, площі однокімнатних квартир починаються від 31 кв.м. Це невелике, але дуже функціональне і затишне житло для однієї людини або пари. Спальня в таких квартирах займає 16,6 кв.м, а кухня - 5 кв.м, тут також передбачена велика лоджія, суміщений санвузол і коридор. Більше про планування та наявність квартир можна дізнатися в розділі «Вибрати квартиру».

Шість будинків житлового комплексу «Софія Київська» вже введено в експлуатацію. На даний момент можна також придбати квартиру в готовому будинку з документами.

Чекаємо вас в нашому відділі продажів за адресою с. Софіївська Борщагівка, вул. П. Чубинського 4, телефон 044 374 07 69. Телефонуйте, приходьте, і залишайтеся і нами, адже вже понад 600 сімей вибрали «Софію Київську» своїм новим будинком!