Солодке літо в ЖК Софія Київська!

Відділ продажів ЖК Софія Київська завжди радий новим відвідувачам офісу, які приїжджають на перегляд квартир, щоб познайомитися з нашим житловим комплексом. Тому в липні ми будемо чекати на гостей з ексклюзивними солодкими подарунками, які ми виготовили спеціально для кожного з Вас! Телефонуйте і приїжджайте, щоб познайомитися з нашими пропозиціями і нашою чудовою, великою і дружною сім'єю в ЖК Софія Київська!

У липні в нашому житловому комплексі Вас чекають дуже вигідні пропозиції з покупки житла. Так, Ви можете придбати квартиру з документами зі значною знижкою - за ціною житла в будинку, що будується. На даний момент пропонуються до продажу квартири в будинку по вул. Чубинського 4а, мешканці якого вже отримують ключі і приступають до ремонтів. Цей будинок складається з трьох 9- і 12-поверхових секцій. У ньому 215 квартир: 1-, 2-, 3-кімнатні з плануванням, які задовольнять покупців навіть з найвищими запитами.

Крім того, якщо Ви шукаєте комфортну та красиву квартиру на невеликий бюджет, ми може запропонувати житло в нашому новому будинку за адресою вул. Чубинського 8а, який зараз знаходиться на етапі будівництва. Тут площі однокімнатних квартир стартують від 31 кв.м. Це оптимально сплановане житло, в якому Ви зможете зручно розмістити все необхідне, але при цьому не будете переплачувати за зайві квадрати.

Наша адреса: с. Софіївська Борщагівка, вул. П. Чубинського 4.

Телефон: 044 374 07 69.

Чекаємо Вас!